SplashFit szkolenia w Polsce

W naszych działaniach koncentrujemy się na profesjonalnym szkoleniu instruktorów fitness, ze szczególnym uwzględnieniem aqua fitness.

Dokładamy starań aby nasze działania rozwijać oparciu o najnowszy branżowy know-how i współpracę z najlepszymi placówkami szkoleniowymi i klubami fitness. Posiadamy akredytację REPs Polska.

Zapraszamy na szkolenia SplashFit Aqua Instruktor! Kraków 15/06/2024

Stworzony przez nas autorski program SplashFit to super efektywny i angażujący uczestników sposób prowadzenia zajęć aqua. Nowość na rynku polskim, rozwijana w oparciu o kilkuletnie doświadczenie zdobyte w największych klubach fitness w Wielkiej Brytanii.

SplshFit to zajęcia fitness w basenie. Sekwencja prostych ruchów, powtarzanych w rytm starannie dobranej muzyki, utrzymywanie uczestników zajęć ciągłej aktywności w wodzie, pomaga w efektywnym treningu i skutecznym spalaniu kalorii.

Myślisz o rozwoju kariery jako aqua fitness instruktor? Chcesz zdobyć nowe umiejętności, wiedzę w oparciu o kilkuletnie doświadczenie naszych trenerów? Weź udział w szkoleniu SplashFit Auqa Instruktor.

Dla wszystkich uczestników szkoleń zapewniamy profesjonalne wsparcie zarówno w trakcie, jak i po szkoleniu.

Nasze SplashFit Auqa Instruktor są akredytowane przez REPs Polska!